Rychlý kontakt: 596 475 014

Něco malého o tom, kdo jsme...

Jsme nadšenci, kteří propagují dobré jídlo, zdravý životní styl a tradiční hodnoty farmaření. Právě proto jsme společně s firmou NATURPRODUKT CZ, spol. s r.o. založili restauraci a následně farmářský obchůdek, kde tyto hodnoty sdílíme společně s podobně zaměřenými rodinnými firmami a nadšenci z řad široké veřejnosti. 

Restaurace Pasta&Café Romana v Havířově, kde také naleznete produkty vyrobené z našeho hospodářství, vznikla v roce 2017. Na základě podnětů našich zákazníků, kteří si to, co měli na talíři, chtěli také zakoupit, jsme o rok později otevřeli farmářský obchod Ryneček Natur a rozšířili výrobu potravin pod názvem Rodinná manufaktura. Navazujeme tak na tradici poctivého farmaření, kde kvalita a otevřený přístup k zákazníkům hrají zcela zásadní roli. Sirupy, zavařeniny, džemy, medy, těstoviny, ořechy, semínka, uzeniny, sýry, vína a ještě mnoho dalšího najdete v našem obchůdku Ryneček Natur od listopadu 2017. 

Se stejnou filozofií a základem lidského a poctivého přístupu nyní otevíráme e-shop Ryneček Natur těm z Vás, kteří upřednostňujete nákupy v pohodlí domova.

Velkou část sortimentu našeho kamenného obchodu naleznete na tomto e-shopu. Jelikož některé zboží nemůžeme prozatím zasílat, využíváme náš farmářský obchůdek jako první výdejní místo pro službu Vám, našim zákazníkům. Pokud byste si navíc přáli například nakrájet naši vynikající šunku z rodinné firmy sídlící v  jihotyrolských Alpách, která obsahuje minimum soli, neváhejte a napište nám, kdy si přejete šunku vyzvednout.