Rychlý kontakt: 596 475 014

KRÜGER – rodinné podnikání

Všechno začalo v roce 1971 slibnou myšlenkou: kombinovat inovativní, vysoce kvalitní produkty se silnou intuicí pro chování trhů a využívání příležitostí. Odvážný projekt výroby instantního čaje ve spojení velkoobchodních aktivit rodičů, to je historie společnosti skupiny KRÜGER. Dnes, kdy je KRÜGER obří skupinou etablovanou v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, vše vypadá, že je snad opsáno z dávného scénáře snů pro střední firmy.

K instantnímu čaji se postupně přidala čokoláda, káva, sladidla, kosmetika, potravinové doplňky, léčiva a další komodity. V oblasti potravin se ale nejedná jen o hotové produkty, připravené k okamžitému použití, ale také o celou škálu polotovarů a potravinových přísad, tvořících základ kvalitních a chutných jídel po celém světě. Ať už jde o vydatný sýr, měkké pralinky, sendvičové pomazánky, osvěžující nápoje, dietní jídla nebo zmrzlinu. Bez ohledu na to, jaký recept si zákazník přeje realizovat, poskytuje skupina KRÜGER neomezený základ pro tvorbu.

KRÜGER je i po téměř padesáti letech nadále rodinnou firmou, odolávající tlaku nadnárodních skupin na fúze. Naopak, sám vyhledává příležitosti ve formě skulin na trhu a stal se respektovaným hráčem. Do portfolia KRÜGER patří mj. také firmy: K-fee, Ludwig schocolade, Hoco, Dr.Scheffler, NP Pharma, Wilhelm Reuss, Elm Milch, Lactoland.

KRÜGER je dnes globální korporace s mnoha dceřinými společnostmi. Zaměstnává více než 4 400 lidí po celém světě a vytváří roční obrat cca 1,8 miliardy EUR ve více než 100 zemích. Základní kameny tohoto úspěchu na trhu zůstaly vždy stejné: Špičkové know-how o výrobcích a technologiích, odborné vedení, flexibilita a kooperativní obchodní vztahy, ze kterých profitují jak sami zákazníci, tak navazující obchodní partneři. Vysoké standardy kvality začínají od výběru těch nejlepších surovin, pokračují přes vlastní průkopnické výrobní metody a jsou korunovány hladkou a vyladěnou logistikou.